ZZ-RUM-078-2-2019 Badania z zakresu ULTRASONOGRAFII, Światłolecznictwa terapeutycznego (kabina lub płyta emitująca promieniowanie UVA, UVB lub UVA1 do fototerapii lub fotochemioterapii, elektrokoagulacji, kriochirurgii, Badania audiometryczne i konsultacj

Postępowanie konkursowe nr ZZ-RUM-078-2/2019 z dnia 09.01.2019 r.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu

ul. Ołbińska 32, 50 – 233 Wrocław

działając napodstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (tekst jednolity: (Dz. U. z 2018 r. poz. 160 ze zm.) i ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. 2017 r. poz. 1938 ze zm.)

ogłasza konkurs ofert i zaprasza do składania ofert

na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju:

Pakiet nr 1 - Badania z zakresu ULTRASONOGRAFII - dla pacjentów Szpitala i Przychodni we Wrocławiu i w Jeleniej Górze – miejsce wykonania na terenie Wrocławia/Jeleniej Góry;

Pakiet nr 2 - Światłolecznictwa terapeutycznego (kabina lub płyta emitująca promieniowanie UVA, UVB lub UVA1 do fototerapii lub fotochemioterapii, elektrokoagulacji, kriochirurgiidla pacjentów Zamawiającego – miejsce wykonania na terenie Jeleniej Góry

Pakiet nr 3 - Badania audiometryczne i konsultacje laryngologiczne w ramach medycyny pracy dla osób skierowanych z Przychodni w Jeleniej Górze – miejsce wykonania na terenie Jeleniej Góry

Pakiet nr 4 - Badania DENSYTOMETRYCZNE dla pacjentów Zamawiającego – miejsce wykonania na terenie Wrocławia;

Pakiet nr 5 - Badania MAMMOGRAFICZNE dla pacjentów Zamawiającego – miejsce wykonania na terenie Wrocławia;

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.spzoz-msw.wroclaw.pl. Szczegółowe warunki konkursu ofert wraz z projektem umowy i formularzem oferty będą udostępnione oferentom od dnia ukazania się ogłoszenia na stronie internetowej SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu www.spzoz-msw.wroclaw.pl oraz w Rejestrze Usług Medycznych SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu, ul. Ołbińska 32, w godzinach 7.30 – 15.00 (budynek 3 , 1 piętro, pok. 17).

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach, w formie pisemnej pod rygorem nieważności, opatrzonych napisem „Konkurs ofert - ..(wpisać numer pakietu (np. Pakiet nr 1); numer postępowania konkursowego:

ZZ-RUM-078-142/2018)”

Miejsce i termin składania ofert w zakresie Pakietu nr 1, 2, 3, 4, 5Sekretariat SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu ul. Ołbińska 32 (budynek nr 3) I piętro, pok. 14 do dnia 22.01.2019 r. do godz. 10.00.

Poza wyżej opisanym sposobem dostarczenia oferty we wszystkich pakietach można przesłać drogą pocztową na adres Zamawiającego: SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu 50-233 Wrocław, ul. Ołbińska 32 i będą one traktowane jako złożone w terminie, jeżeli wpłyną do Zamawiającego do dnia 22.01.2019 r. do godz. 10.00.

Osobą upoważnioną do kontaktu z Oferentami jest p. Bożena Aniśkowicz tel. 071/79 84 615 /616/.

Otwarcie ofert z udziałem oferentów nastąpi w dniu22.01.2018r., o godz. 11.00w świetlicy Szpitala SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej 32. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 dni roboczych od otwarcia ofert. Oferent jest związany ofertą w ciągu 30 dni od upływu terminu składania ofert. Zastrzega się prawo do odwołania konkursu ofert oraz do przesunięcia terminu składania ofert. Oferent ma prawo składania skarg i protestów dotyczących konkursu ofert.

formularz ofertowy Pakiet nr 1.doc

formularz ofertowy Pakiet nr 2.doc