Oferta pracy - Diagnosta laboratoryjny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW we Wrocławiu zatrudni od zaraz  2 osoby na stanowisku diagnosty laboratoryjnego w Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej z Przyszpitalnym Bankiem Krwi w Szpitalu MSW we Wrocławiu, ul. Ołbińska 32.

Wymagania: 1. wykształcenie wyższe (prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego)

2. szkolenie z zakresu serologii transfuzjologicznej

Osoby zainteresowane proszone są o kontrakt z Panią mgr Elżbietą Postawą – Kierownik Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej z Przyszpitalnym Bankiem Krwi pod nr telefonu 071/79 84 628 lub Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 071/79 84 682 (614), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.