Oferta Pracy - Pielęgniarka anestezjologiczna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu zatrudni pielęgniarkę anestezjologiczną w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej 32.

Wymagania:

- kurs kwalifikacyjny w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii

Osoby zainteresowane proszone są o kontrakt z Panią mgr Bożena Wargocką – Naczelną Pielęgniarką pod nr telefonu 071/79-84-604; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 071/79-84-682 (614), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.