Oferta pracy - Pielęgniarka w oddz. Internistycznym

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu zatrudni od zaraz osobę na stanowisku pielęgniarki, w Oddziale Internistycznym z Pododdziałem Endokrynologicznym w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej 32.

Osoby zainteresowane proszone są o kontrakt z Panią mgr Bożeną Wargocką – Naczelną Pielęgniarką pod nr telefonu 071/79 84 604, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 071/79 84 682 (614), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.