Kierownik Centralnej Sterylizacji

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu zatrudni od zaraz osobę na stanowisku Kierownika Centralnej Sterylizacji w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu, ul. Ołbińska 32, Wrocław.

Wymagania:

— wyższe wykształcenie i ukończony kurs kwalifikacyjny dla kierowników centralnych sterylizatorni i  osób nadzorujących wytwarzanie sterylnych wyrobów medycznych według programu zatwierdzonego przez ministra właściwego do spraw zdrowia i co najmniej 3 lata pracy w zawodzie,

lub

— wykształcenie średnie medyczne i ukończony kurs kwalifikacyjny dla kierowników centralnych sterylizatorni i osób nadzorujących wytwarzanie sterylnych wyrobów medycznych według programu zatwierdzonego przez ministra właściwego do spraw zdrowiai co najmniej 6 lat pracy w zawodzie.

Zainteresowane osoby proszone są o kontrakt z Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 071/79 84 682 (614), e-mail: