Oferta pracy - operator ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych w Centralnej Sterylizacji w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu zatrudni osobę na stanowisku operator ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych w Centralnej Sterylizacji w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu, ul. Ołbińska 32.

Wymagania: 1. wykształcenie średnie

2. uprawnienia kwalifikacyjne typu E

Osoby zainteresowane proszone są o kontrakt z Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 071/79 84 682 (614), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.