piątek 16 listopad 2018

Oferta pracy - na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki w Bloku Operacyjnym

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu zatrudni osobę na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki w Bloku Operacyjnym w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej 32.

Osoby zainteresowane proszone są o kontrakt z Panią mgr Bożeną Wargocką – Naczelną Pielęgniarką pod nr telefonu 071/79 84 604, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 071/79 84 682 (614), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.