Oferta pracy - na stanowisku pielęgniarki w Oddziale Urazowo - Ortopedycznym

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu zatrudni2 osoby na stanowisku pielęgniarki w Oddziale Urazowo - Ortopedycznym w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej 32.

Osoby zainteresowane proszone są o kontrakt z Panią Bożeną Wargocką – Naczelną Pielęgniarką pod nr telefonu 71/79 84 604, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 71/79 84 682 (614), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,