Lekarz w Oddziale Internistycznym z Pododdziałem Endokrynologicznym

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu zatrudni od zaraz dwie osoby na stanowisku lekarza w Oddziale Internistycznym z Pododdziałem Endokrynologicznym w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej 32.

Wymagania:specjalizacja z chorób wewnętrznych lub lekarz w trakcie specjalizacji

Osoby zainteresowane proszone są o kontrakt z Panem lek. med. Andrzejem Wójcikiem –                            Kierownikiem Oddziału pod nr telefonu 071/79 84 662 (678) lub Panią Zertiną Plutą - Kierownikiem Sekcji Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych, pod nr telefonu 071/79 84 682 (614), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lekarz Oddział Internistyczny z Poddoddziałem Endokrynologicznym.docx